İLÇEMİZ KAYMAKAMI SAYIN ADEM KAYA ŞUBAT AYI HALKLA BULUŞMA TOPLANTISINA KATILDI
 
 
 
İlçemiz Kaymakamı Sayın Adem KAYA 28 Şubat 2017 Salı günü Saat 20:00’da İlçemiz Cumhuriyet Meydanında bulunan Bingöller çay ocağında Ocak Ayı Halkla Buluşma Toplantısına katıldı.    
İlçe Kaymakamı Adem KAYA İlçede yapılan yatırımlar, devam eden projeler ve yeni yapılacak olan projeler hakkında vatandaşlara bilgi verdi.
Kaymakam Kaya; vatandaşların istek ve şikayetlerinin dinleyerek çözüm aranacağı ‘Halkla Buluşma’ toplantıların her ay gerçekleştirileceği, Kaymakamlık makamının herkese açık olduğunu, düzenlenecek olan toplantılarda vatandaşların doğrudan muhatap bulacaklarını belirten Kaymakam Adem KAYA, “Bütün mahallelerimizle tanışacak, bir araya geleceğiz. Devlet milleti için vardır. Biz sizler için bir şeyler yapmaya çalışırken zaman zaman bir araya gelip, yaptıklarımızı sizinle görüşmek uygun olacağını düşündük. Devlet gücü içerisinde birçok hususta hizmet üretmeye çalışıyoruz. Daire Amirlerimizin kapıları şikâyet ve taleplerinizi alıp çözmek için her zaman ve herkese  açık olduğunu belirterek, toplantıya katılan vatandaşlara teşekkür eder saygılarımı sunuyorum.” dedi.