Adı Soyadı
Kaymakam
Mustafa İkbal EŞKİ
İLÇE BELEDİYE BAŞKANI
İlçe Belediye Başkanı
Mustafa BULUT
İLÇE GENEL KOLLUĞUNUN EN ÜST AMİRLERİ
İlçe Jandarma Komutanı
J.Ütğm. Alper ŞENTÜRK
İlçe Emniyet Amiri V.
 Başkomiser Ahmet GÜRFİDAN
BELDE BELEDİYE BAŞKANI
Pınarbaşı Belediye Başkanı
Mehmet ÇALĞAN
NOTER ODASI TEMSİLCİLİĞİ
Çelikhan  Noteri
Fatma EKİNCİ
TBMM'DE GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLIKLARI
Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı
Mahmut AVCI
Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı
Kamber SUCU
Halkların Demokratik Partisi İlçe Başkanı
Zeynep TAŞAN-Hüseyin UZUN
Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı
Mehmet ÇİTİL
İL GENEL MECLİS ÜYELERİ
İl Genel Meclis Üyesi
Mehmet KAN
İl Genel Meclis Üyesi
Abuzer AÇIKGÖZ
BAŞBAKANLIĞA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
İlçe Müftüsü
Murat KURT
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
 Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü
Hasan Basri ÖĞÜT
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
İlçe Tapu Müdürü
Ramazan KABAK
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü
Yavuz FİGEN
GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü 
Hüseyin AKIN
İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
İlçe Yazı İşleri Müdürü
Mahmut DAĞDELEN
İlçe Nüfus Müdürü
Hamdi CEYLANER
İlçe Özel İdare Müdürü
Abdurrahman ÖĞÜT
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
Halk Kütüphanesi Memuru
Aslı ERYİĞİT
MALİYE BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM KURULUŞ TEMSİLCİLERİ
İlçe Malmüdürü V.
Mehmet BİNGÖL
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
İlçe Milli Eğitim Müdürü 
Resul ACAR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
Çelikhan Orman İşletme Şefi
Şevket TEPE
SAĞLIK BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
İlçe Sağlık Müdürü
Dr. Kübra GÜVENÇ
Çelikhan Devlet Hastanesi Baştabibi
Yrd. Doç. Dr. Agah Bahadır ÖZTÜRK
ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
PTT
Abubekir Siret ALTIN
RESMİ BANKA MÜDÜRLERİ
T.C. Ziraat Bankası Şube Müdürü
Şerif YILMAZ
TBMM'DE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI
Saadet Partisi İlçe Başkanı
Abdurrahman YAMAN
Vatan Partisi İlçe Başkanı
Süleyman YURTSEVEN
BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
İlçe Belediyesi Meclis Üyesi
Abuzer AKTÜRK
İlçe Belediyesi Meclis Üyesi
Mehmet KARAKUŞ
İlçe Belediyesi Meclis Üyesi
Sabri GÜNDÜZ
İlçe Belediyesi Meclis Üyesi
Yusuf Kenan ACAR
İlçe Belediyesi Meclis Üyesi
Sabri ELMAS
İlçe Belediyesi Meclis Üyesi
Yaşar YEŞİLYURT
İlçe Belediyesi Meclis Üyesi
Ramazan BARAN
İlçe Belediyesi Meclis Üyesi
Mahmut ATMACA
İlçe Belediyesi Meclis Üyesi
Abubekir AKKURT
Belde  Belediyesi Meclis Üyesi
Sait KAPLAN
Belde  Belediyesi Meclis Üyesi
Cemile BÜYÜKŞAHİN DEMİRCİ
Belde  Belediyesi Meclis Üyesi
Erdal ÜN
Belde  Belediyesi Meclis Üyesi
Hasan HORUZ
Belde  Belediyesi Meclis Üyesi
Haydar KURUDERE
Belde  Belediyesi Meclis Üyesi
Hasan YİLDİZ
Belde  Belediyesi Meclis Üyesi
Fatma SEL
Belde  Belediyesi Meclis Üyesi
Kemal PERÇİN
Belde  Belediyesi Meclis Üyesi
Serkan BAKIRCI
MESLEK KURULUŞLARI TEMSİLCİLERİ
Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı
Hüseyin KOÇ
 Ziraat Odası Başkanı
Abdurrahman KAYA
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK TEMSİLCİLİKLERİ
Türkiye Kızılay Derneği Çelikhan Şubesi Başkanı
Mehmet ACAR